React fejlesztő

Csatlakozz

circle
Cégünk, a Vamosoft magasan képzett és motivált React Fejlesztőt keres csapatába. Feladataid közé tartozik webalkalmazások fejlesztése és karbantartása a NextJS és a React Native alapon.
React Fejlesztőként a Vamosoftnál különböző projektekkel dolgozol majd ügyfeleink számára, és fontos szerepet játszol a fejlesztési folyamatban. Feladatod lesz tiszta, hatékony és jól dokumentált kód írása, valamint együttműködni a fejlesztői csapatunkkal, hogy a projektek időben és a legmagasabb minőségben kerüljenek átadásra.
Feladataid közé tartozik:
  • Webalkalmazások fejlesztése és karbantartása a NextJS és a React Native alapon
  • Tiszta, hatékony és jól dokumentált kód írása
  • Részvétel kódértékeléseken és visszajelzés nyújtása a kódminőség javítása érdekében
  • Naprakész maradás a React ökoszisztéma legújabb fejlesztéseivel
Elvárások:
  • Legalább 1 év tapasztalat React fejlesztőként
  • Jó ismeretek TypeScript és a React használatában
  • Tapasztalat GraphQL API és adatmodellezés területén
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési képességek
Cégünk versenyképes jövedelmet és juttatásokat kínál, valamint lehetőséget biztosít a szakmai fejlődésre és növekedésre. Ha szenvedélyed a webfejlesztés és szeretnél részt venni egy dinamikus és előre gondolkodó csapat munkájában, jelentkezz pozíciónkra.

Kapcsolat

circle
1
Contact Illustration
Jelentkezésed után 48 órán belül emailben felvesszük Veled a kapcsolatot.
2
Telefonos egyeztetést szervezünk, ahol megismerkedünk Veled, és egy gyors tesztfeladatot is adunk, hogy lássuk, hogyan birkózol meg a kihívásokkal.
3
Sikeres telefonos egyeztetést követően egy részletes online találkozót tartunk, ahol mélyebben beleásunk a szakmai hátteredbe és megvitatjuk, hogy milyen lehetőségek várhatnak rád nálunk.