UI/UX tervező

Csatlakozz

circle
Cégünk részére egy tehetséges UI/UX tervezőt keresünk részmunkaidőben. UI/UX tervezőként vállalati csapatunkban intuitív és vizuálisan vonzó felületek készítéséért felelsz majd web és mobil projektjeinkhez.
Főbb feladatok:
  • Felhasználói felületek tervezése és fejlesztése web és mobil alkalmazásokhoz
  • Vázlatok, modellek és prototípusok létrehozása a tervezési koncepciók kommunikálásához
  • A Figma használata felületek tervezésére és az együttműködésre a fejlesztői csapattal
  • Felhasználói kutatások és használhatósági tesztek végzése a felhasználói igények és előnyök megértése érdekében
  • Folyamatosan iterálni és javítani a meglévő terveket a felhasználói visszajelzések alapján
Elvárások:
  • Megértés az UI/UX tervezési elvek és legjobb gyakorlatai iránt
  • Tapasztalat a Figma használatában a tervezéshez és az együttműködéshez
  • Tapasztalat felületek tervezésében web és mobil alkalmazásokhoz
  • Problémamegoldó készségek és kreatív gondolkodásmód
Ez egy részmunkaidős pozíció, rugalmas munkaidővel. Versenyképes fizetést és lehetőséget kínálunk egy tehetséges és motivált csapattal való együttműködésre. Ha szenvedélyed a UI/UX tervezés és a következő szintre szeretnéd vinni karriered, jelentkezz hozzánk!

Kapcsolat

circle
1
Contact Illustration
Jelentkezésed után 48 órán belül emailben felvesszük Veled a kapcsolatot.
2
Telefonos egyeztetést szervezünk, ahol megismerkedünk Veled, és egy gyors tesztfeladatot is adunk, hogy lássuk, hogyan birkózol meg a kihívásokkal.
3
Sikeres telefonos egyeztetést követően egy részletes online találkozót tartunk, ahol mélyebben beleásunk a szakmai hátteredbe és megvitatjuk, hogy milyen lehetőségek várhatnak rád nálunk.